Forumi Fajtori.net

Pasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollën që ndiqni, interesat e dëshirat e moshes) Krijoni një temë të re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
Prezantimi juaj
Kush "fshihet" mbas nickname-it tuaj? "Një fotografi tuajën ? Pse jo.
1
1
Përshëndetje dhe urime
Ketu mund te beni pershendetje dhe urime te ndryshme per anetare te forumit fajtori.net
0
0
Ndihmoni njëri-tjetrin
Ketu mund te kerkoni ndihme ose mund te ndihmoni dike qe ka nevoje per ndihmen tuaj!
1
1
Rregullorja & Njoftime
Ne ju ftojmë të lexoni rregullat e forumit dhe mund të jepni kritikat, sygjerimet apo të njoftoni për problemet që i hasni tek Fajtori, për të kontribuar në ngritjen e kualitetit të Fajtori.
0
0

Kombëtare & Botërore

Në këtë forum diskutohet vetëm mbi çështjen tonë kombëtare dhe interesat shqiptare në trojet etnike dhe në mbarë botën.
Kulturë
Mendime rreth artit dhe kulturës botërore. Vlerat e pashuara të gjenive botërorë që dhe sot mbeten të paarritshëm. Kultura dhe arti që dallon shtetet duke mahnitur njerëzit.
0
0
Arsimi
Informacione mbi arsimin
0
0
Këndi letrar/ i letërsisë
Në këtë forum ju jepet mundësia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjesë nga shkrimtarët e poetët shqiptarë e të huaj.
0
0
Histori
Diskutoni mbi historinë duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan një pjesë të historisë.
0
0
Natyra dhe bukuritë e saj
Të njohim bukuritë e Shqipërisë dhe për të gjithë ata që Shqipëria i frymëzon të fotografojnë.
0
0

Tema shoqërore

Diskutime shoqërore
Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqërite e botes.
0
0
Dashuri dhe pasion
Shpirti i njeriut ka nevojë shumë për atë idenë intime. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Këtu kemi lidhje vetëm me atë ndjenjën e pastër e të virgjër që quhet dashuri.
0
0
Albumi fotografik
Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale. Për shkaqe sigurie Stafi i Fajtori.net ju këshillon që të mos shtoni foto me fytyrë të hapur.
0
0
Libido
Forum ku diskutohet gjithcka e shendetshme dhe e zakonshme per seksualitetin e njeriut.
0
0

Shkenca Ekzakte

Teknologji dhe inovacion
Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
0
0
Mjeksia
Shëndeti dhe trajtimi i sëmundjeve të ndryshme.
0
0
Arkeologji
Arkeologët në kërkim të thesareve dhe përmbajtja e lashtësisë Shqipëtare.
0
0
Fenomene paranormale
Tek ky forum mund të flasim për të gjitha ato fenomene të cilat për një arsye ose një tjetër mbeten enigmë dhe të pashpjegueshme.
0
0
Antropologji
Në procesin e punës në terren, antropologët bashkojnë idetë rreth farefisnisë, gjuhës, fesë, politikës dhe sistemeve ekonomike , gjë që u lejon atyre të ndërtojnë një pamje të shoqërisë.
0
0
Fizikë & Astronomi
Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
0
0
Gjeografia
Fakte rreth dukurive që ndodhin në natyrë dhe pamjen e jashtme të tokës, relievit etj.
0
0

Shkencat Sociale

Programi organizohet në këto drejtime kryesore: a – Shkenca Komunikimi b – Shkenca Politike dhe Marrëdhënie Ndërkombëtare c – Sociologji – Antropologji Sociale d – Psikologji – Pedagogji

Argëtim dhe zbavitje

Bar Kafe Fajtori
Te lire te diskutojme gjithcka qe duam! Mos e ekzagjeroni me Chit-Chat! Ofendimet sjellin limitime te ndryshme!
0
0
Humor Shqiptar
Këtu do të gjeni humor nga cdo krahinë e Shqipërisë, nga cdo seks, racë apo vënd i botës. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni të qeshni :)
0
0
Lojëra dhe rebuze
Lojra zbavitëse, rebuse ose lojra interneti. Që nga lojrat elektronike, ato në Internet e deri në lojrat mendore e matematike. Argëtim të këndshëm !
0
0
Big Brother
 Big Brother Albania, është emisioni më i ri që do të nis pikërisht sezonin e parë në Forumin e Fajtori.net '
0
0
Showbizi
Ketu do gjeni lajmet me te fundit persa i perket Showbizit Shqiptar dhe ate te huaj..
0
0

Media dhe politika

Tek ky forum do të përmblidhen përkohësisht temat më të reja dhe interesante të cilat do të shfaqen tek Portali i Forumit
Aktualitet nga vendi
Reagimet tuaja mbi lajmet më të fundit nga trojet shqiptare. Mund të postoni një artikull të caktuar dhe të bëni komentin tuaj mbi çështjen në fjalë. Lini vënd për anëtarët e tjerë të shprehin mendimin e tyre për çështjen në fjalë.
0
0
Aktualitet nga bota
Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
0
0
Ekonomi dhe biznes
Në këtë forum mund të gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipëtare dhe ajo botërore.
0
0
Aktualitet nga rajoni
Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga Rajoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
0
0

Kuzhina

Shfleto koleksionin më të madh të recetave tradicionale shqiptare në internet. Receta ekskluzive të pa publikuara diku tjetër më parë.
Kuzhina Shqiptare
Receta të reja gatimi, të shpikura dhe të vjetra. Kujdes mos na helmoni!
0
0
Kuzhina Botërore
Kuzhina Botërore
0
0
Erëzat e kuzhinës
Erëzat e kuzhinës
0
0

Sporti

Të apasionuarit pas sporteve mblidhen në këtë forum për të diskutuar mbi ndeshjet sportive dhe sportistët.
Futbolli
Të apasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës.
0
0
Sportet nëpër botë
Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj
0
0
Sportet motorrike
Të gjithë tifozët e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtësisë janë të ftuar të marrin pjesë këtu.
0
0
Kampionati Botëror
Kampionati Botëror
0
0

Multimedia

Postoni lirikat e këngëve tuaja më të dashura. Një koleksion të madh albumesh mund t'i dëgjoni edhe nga faqja jonë muzikore dhe këtu mund të postoni lirikat e këngëve më të dashura, filmat më të ri.
Muzikë shqip dhe e huaj
Magjia e tingujve të preferuara,albume të reja, tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muzikantët shqiptarë e të huaj.
0
0
Programe televizive
Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve të ndryshme që karakterizojnë Shoqerinë Shqiptare.
0
0
Radio
Degjoni muziken tuaj vetem chat.fajtori.net :)
0
0
Video
Sillni videot me interesante qe mund te shikoni, cfaredo qofshin ato.
0
0

IT World / WebMasters

Gjithcka mbi informatikën dhe internetin, libra elektronike dhe informacion të shumëllojshëm. Ekspertët janë të ftuar të ndajnë dijen e tyre me ata që kanë dëshirë të mësojnë sa me shumë nga bota e pafund e informatikës.
Gjuhë Programimi
Shpjegime dhe mesime rreth gjuheve te ndryshme programimi
0
0
Mësime
Ketu mund te mesoni cdo gje rreth IT cdo sugjerim eshte i mirepritur
0
0
Software
Programe te ndryshme per shkarkim Falas dhe me pagese
0
0
Telefonat IOS & Andoid
Ketu mund te shprehim problemet dhe zhvillimet me te fundit rreth sistemeve operative ndaj telefonave.. Mos nguroni te pyesni ;)
0
0
OS How to
Shpjegime dhe mesime te ndryshme rreth sistemeve te ndryshme operative si windows , linux , OSX
0
0
WebFaqa juaj
Kjo kategori eshte per webmasterat ku mund te prezantojne web-et e tyre!
0
0
Shkarkime
Sektor per shkarkime te ndryshme qe ofrohen nga anetaret e forumit Fajtori por qe nuk hostohen nga ky forum. C'do link qe ofrohet eshte nga webfaqe te tjera.
0
0

Ndjenja Shpirtërore

Besimtarët muslimanë, besimtaret orthodhokse, Besimtaret katolike shqiptare, Toleranca Fetare
Komuniteti Musliman
Besimtarët muslimanë shqiptarë mblidhen në këtë forum për të diskutuar dhe ndarë me njëri-tjetrin mësimet fetare dhe eksperiencat e tyre të jetës.
0
0
Komuniteti ortodoks
Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse shqiptare diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimit te tyre.
0
0
Komuniteti katolik
Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.
0
0

irc.Albnetwork.org

Dhoma #Shqiperia
Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Fajtori
0
0
Rregullorja e irc.Albnetwork.org
Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqiperia mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Fajtori.
0
0
Ircd World
ketu do postojme cdogje qe ka te bej me Protokollin IRC.
0
0

Arkivi

Arkivi i Forumit
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anëtarëve, urimet për ditëlindje dhe deri tek ato që nuk mund të diskutohen më, do ti gjeni këtu! Ky forum është vetëm për të lexuar!
0
0

2 Posts in 2 Topics by 1 Members - Latest Member: Administrator
Latest Post: "Kur hapni një temë të re..." (May 16, 2024, 06:11 AM)
View the most recent posts on the forum.

Users Online

Online: 1 Guest, 0 Users  - Most Online Today: 1 -  Most Online Ever: 5 (May 17, 2024, 12:47 PM)